Program příměstských a příměstských fakultních táborů

Menu

 

Program 

 

 

PROGRAM PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ 2022

Náš táborový program je připraven pro děti ve věku od 6 do 15 let, děti se učí hrou, vzdělávají, objevují, prohlíží si mnoho zajímavých věcí.
V každém týdnu jsou pro děti připraveny výlety, po celý týden je o děti postaráno vyškolenými vedoucími, studenty a zaměstnanci PedF UK.

Ve městě číhá dobrodružství za každým rohem!

Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolních ulic, parků a přírody. Většina her je aktivních a pohybově zaměřených. Při špatném počasí máme k dispozici skoro celou fakultu.

 

Ráno a během poledního klidu mají děti k dispozici klubovnu, kde si každý najde to své. Děti si hrají se stavebnicemi, deskovými hrami, malují, tvoří.

 

Součástí programu jsou vždy minimálně dva celodenní výlety na nějaké zajímavé místo přímo ve městě nebo v okolí Prahy.

V minulých letech jsme byli v ZOO Praha, Národním technickém muzeu, Techmánii, IQ Landii, IQ Parku.

V dnech ostatních, pokud to počasí umožní, chodíme po Praze – např. Minizoo Sacre Coeur, Petřín, lanová centra, bobová dráha.

Programy 2022 - připravujeme, níže starší programy

1. běh

Evoluce (stroj času napříč dějinami – od pravěku po novověk)

Že dějepis je nuda? Naše cesta strojem času tě přesvědčí o opaku!

Vydej se s námi na cestu do minulosti od pravěku až po současnost! Chceš se dozvědět, jak se žilo v pravěku? S čím vším se museli potýkat staří Řekové? Nebo, jak to vypadalo, když Kryštof Kolumbus objevil Ameriku? To a mnohem víc tě čeká na naší cestě plné dobrodružství. Tak neváhej a přidej se k nám!

 

2. běh

Cesta kolem světa

Vyrazme společně na dobrodružnou cestu kolem světa!

V průběhu tábora se podíváme do těch nejzajímavějších zemí a dozvíme se o nich spoustu informací. Chceš si s námi zahrát na egyptské mumie, poskládat si japonské origami a také si trochu zasportovat a užít si dny plné zábavy? Tak neváhej a přidej se k nám. Tvůj cestovní pas už na tebe čeká!

3. běh

Putování vesmírnou galaxií 

Vydejte se s námi na výpravu vesmírnou galaxií! Během tohoto příměstského tábora si zahrajeme na kosmonauty, dozvíme se spoustu zajímavých informací týkajících se naší sluneční soustavy a v neposlední řadě se také pokusíme rozlousknout jednu velkou záhadu z hlubin dalekého vesmíru!

Přidejte se k nám a pomozte s jejím odhalením!

 

Prim@hrátky s roboty

Děti si vyzkouší základy programování se včelkami BeeBot, budou vymýšlet cestu pro malé chytré Ozoboty a také si sestaví a naprogramují vlastního robota pomocí stavebnice Lego WeDo. Zároveň si vyzkouší různé algoritmické počítačové hry, se kterými mohou experimentovat i doma.

 PS: Stravné, vstupy a doprava na výlety jsou v ceně tábora.

 

 

Template downloaded from FreeThemes4all.com
Design by Rizan Badalli